Prenájom nehnuteľnosti

Zverte prenájom Vašej nehnuteľnosti do rúk profesionálov v oblasti realít

Stanovenie ceny

Cena je vecou aktuálneho dopytu a vyváženosti s ponukou. Naša realitná kancelária porovnáva množstvo faktorov v reálnom čase, kým určíme optimálnu cenu prenájmu Vašej nehnuteľnosti podľa aktuálneho stavu na trhu. Výsledkom je čo najvyššia cena, akú je aktuálne možné získať na trhu.

príprava na prenájom

Vašu nehnuteľnosť pripravíme na prenájom tak, aby urobila na potenciálneho záujemcu kvalitný prvý dojem. Využite našu službu HOMESTAGING, ktorá zabezpečí, že nehnuteľnosť sa prenajme v čo najkratšom čase a zároveň za najlepšiu možnú cenu.

marketing a uvedenie na trh

Vo svete marketingu sa neustále zdokonaľujeme. Sledujeme najnovšie trendy a učíme sa od celosvetovo rešpektovaných realitných spoločností. Kvalitné fotografie, video, zaujímavý text k Vašej nehnuteľnosti sú samozrejmosťou. Takisto Vám ponúkame možnosť vytvorenia 3D prehliadky, nasnímanie nehnuteľnosti dronom, ktorých zábery zabezpečia netradičnú a atraktívnu formu prezentácie.

Člen realitnej únie

Ak poveríte prenájmom našu realitnú kanceláriu - člena Realitnej únie SR, Vašu nehnuteľnosť bude svojim klientom sprostredkovane ponúkať naraz viac než 700 realitných profesionálov na celom Slovensku. Toľko členov tvorí Realitnú úniu SR, dnes najväčšie združenie realitných kancelárií a maklérov na Slovensku.

Prenájom bez problémov

Zabezpečíme obhliadky bez nutnosti investovania Vášho času. Vyhľadáme seriózneho záujemcu, ktorého si vopred preveríme. Prostredníctvom našej partnerskej advokátskej kancelárie dáme pripraviť Nájomnú zmluvu podľa najnovších platných zákonov. Vďaka spolupráci so skúsenými právnikmi, ktorí sa orientujú na danú oblasť Vám poskytujeme 100 % právnu ochranu a bezproblémové prevedenie celým procesom.

Garancia celoročného obsadenia!

Garantujeme celoročné obsadenie Vašej nehnuteľnosti. Pre tých, ktorí si cenia svoj čas , majú ho málo alebo nemajú možnosť svoju nehnuteľnosť pravidelne kontrolovať ponúkame službu PROPERTY MANAGEMENT.

Compare listings

Compare