Predaj nehnuteľnosti

Cena nehnuteľnosti

Cena je vecou aktuálneho dopytu a vyváženosti s ponukou. Naša realitná kancelária porovnáva množstvo faktorov, kým určíme reálnu predajnú cenu Vašej nehnuteľnosti podľa aktuálneho stavu na trhu. Výsledkom je čo najvyššia cena, akú je aktuálne na trhu možné získať.

marketing

Vo svete marketingu sa neustále zdokonaľujeme a učíme od svetových profesionálov. Kvalitné fotografie, video, zaujímavý text k predaju sú u nás samozrejmosťou. Ponúkame Vám aj využitie našich ďalších služieb - 3D virtuálna prehliadka Vašej nehnuteľnosti, nasnímanie dronom a HOMESTAGING. Naša pútavá prezentácia a reklamná kampaň Vašej nehnuteľnosti sú zárukou úspechu kúpy.

Homestaging

Prvý dojem je pri predaji veľmi podstatný. Naši profesionáli Vám pomôžu pripraviť Vašu nehnuteľnosť tak, aby záujemca videl potenciál nehnuteľnosti a získal vynikajúci prvý dojem, ktorý rozhoduje. Vďaka tomu predáme Vašu nehnuteľnosť v čo najkratšom čase a zároveň za čo najvyššiu možnú cenu.

Právny servis

Postaráme sa o kompletnú zmluvnú dokumentáciu prostredníctvom renomovanej advokátskej kancelárie. Všetky zmluvy budú profesionálne vypracované a skontrolované skúsenými právnikmi, ktorí sa orientujú na danú oblasť, vďaka čomu Vám poskytujeme 100 % právnu ochranu a bezproblémové prevedenie celým procesom.

Starostlivosť po predaji

U nás sa to podaním návrhu do katastra nehnuteľností nekončí. Naša asistencia pri Vás aj naďalej pokračuje pri protokolárnom odovzdaní nehnuteľnosti, prepise u dodávateľov jednotlivých energií a správcu.

Úrady vybavíme za vás

Ušetríme Vám čas, ktorý by ste strávili behaním po úradoch. Komunikáciu s notárskym úradom, katastrálnym odborom, správcovskou spoločnosťou a dodávateľmi energií vybavíme za Vás.

Compare listings

Compare