Pre developerov

O každý obchod sa stará profesionálny tím, zostavený z certifikovaných realitných maklérov a marketingových manažérov, ktorí zabezpečia komplexné služby od úvodnej analýzy projektu až po odovzdanie kľúčov. Profesionálny tím realitnej kancelárie KELBEL REALITY zabezpečí, aby boli splnené všetky Vaše ciele a požiadavky k maximálnej
spokojnosti a poskytne Vám komplexné profesionálne služby pre developerov.

Branding, marketing

Vytvoríme správny marketing šitý na mieru projektu - od návrhu loga, reklamných predmetov, prezentačných materiálov až po tvorbu web stránky s pravidelnou SEO optimalizáciou. Naša pútavá prezentácia a reklamná kampaň Vašej nehnuteľnosti sú zárukou úspechu kúpy

Reklama

Na základe našich dlhoročných skúseností vytvoríme reklamnú kampaň, ktorou oslovíme širokú verejnosť. Náš marketingový tím zabezpečí zviditeľnenie na sociálnych sieťach a nastaví PPC kampaň na Google. Denná starostlivosť o inzerciu a jej pravidelná aktualizácia na všetkých realitných portáloch je samozrejmosťou.

Predaj

Naším prepracovaným systémom zabezpečíme rýchly a efektívny predaj. KELBEL Reality je aktívny člen Realitnej únie Slovenskej republiky, aktuálne najväčšieho združenia realitných maklérov na Slovensku. Prepracovanými pravidlami spolupráce tejto organizácie dokážeme zabezpečiť mimoriadne účinnú tzv. syndikátnu formu predaja.

Analýza lokality a prostredia

Prvý náš krok je SWOT analýza, strategický nástroj plánovania vďaka ktorému zhodnotíme obchodnú príležitosť v danej lokalite. Zohľadníme silné, slabé stránky lokality a vyhodnotíme príležitosti a ohrozenia, ktoré prostredie ponúka. Všetky tieto faktory použijeme pri návrhu skladby, výmer a dispozície bytov.

Stanovenie ceny

Na základe prieskumu trhu a predošlej analýzy Vám pomôžeme s cenotvorbou a maximalizujeme tak výnos z projektu. Do prieskumu zohľadníme všetky možné faktory, ktoré môžu vplývať na cenu.

Komplexný právny servis

Postaráme sa o kompletnú zmluvnú dokumentáciu prostredníctvom renomovanej advokátskej kancelárie - poskytujeme 100 % právnu ochranu.

Prevod nehnuteľnosti

Ďalšia fáza obchodu je prevod nehnuteľnosti, kde zariadime podpis zmluvnej dokumentácie, komunikáciu s katastrálnym úradom, notárskym úradom a prípadne s financujúcou bankou. Obchod s kupujúcim ukončujeme protokolárnym odovzdaním.

Financovanie

Kupujúcim ponúkneme služby nášho finančného poradcu, ktorý zabezpečí čo najvýhodnejšie podmienky rýchlo a spoľahlivo a ktorého úlohou je zabezpečiť všetky činnosti, ktoré s finančnými procesmi pri kúpe súvisia.

Dizajn

Buďte pánmi svojho projektu a nechajte dizajn na profesionálov.

Pripravíme pre Vás marketingovo, oku lahodiace vizualizácie, ktoré už mnohým investorom rozpredali celé projekty ešte pred začatím výstavby.

Navrhneme a zrealizujeme Vám vzorový byt vo Vašom rezidenčnom projekte, a navodíme potencionálnemu klientovi lepší emocionálny zážitok z jeho budúcej nehnuteľnosti.

Zariadenie interiérov (hotely, obchody, služby, kancelárie, reštaurácie,…) – Zariadime, dotvoríme už navrhnutý priestor nábytkom, doplnkami, zariadeniami, a sfinalizujeme na kľúč v spolupráci s profesionálnymi dodávateľmi (svetelný technik, ozvučenie, kuchynské zariadenie,…)

Vytvárame pocit a emóciu z projektu len na základe pôdorysov pretransformovaných do Vizualizácií, ktoré na Slovensku predali už tisíce bytov spokojným developerom/investorom, ktorí sa k nám s radosťou vracajú.

Aby ste sa mohli pohybovať po priestore Vašej budúcej nehnuteľnosti a pozrieť sa bližšie na detaily, či už v exteriéri alebo interiéri, prípadne ponúknuť túto možnosť priamo klientovi, virtuálna prehliadka je pre developerský projekt veľkým prínosom.

Pripravíme Vám profesionálne video tvorené s citom pre Váš individuálny projekt.

Compare listings

Compare